Čištění vzduchotechniky

Čištění vzduchotechniky

Čištění indukčních jednotek / chladících trámů

Proč vlastně čistit indukční jednotky? V kancelářském provozu dochází v průběhu času k usazování prachových částic a jiných škodlivin z ovzduší uvnitř indukčních jednotek. Tento stav je pozorovatelný na vnějším krytu v podobě viditelné nečistoty po stranách jednotky (ale to je již velmi pokročilý stav). Negativní aspekty nevyčištěné jednotky jsou: zvýšená prašnost, omezení proudění vzduchu a tím zhoršující se pracovní prostředí, hlučnost, snížený výkon indukčních jednotek a tím i větší energetická zátěž při provozu. Na obrázku je viditelný stav před a po čištění chladícího trámu.

Indukční jednotka před a po vyčištění

Pokud se rozhodnete pro čištění indukčních jednotek s firmou Marimer s.r.o., můžete si být jisti kvalitou provedení, minimálním omezením provozu Vaší kanceláře (dohodoneme s Vámi ideální čas realizace - většinou víkend, noc, v případě bank provádíme čištění za provozu po menších částech). V rámci této služby provádíme zakrytí kancelářského nábytku a jiného vybavení kanceláře plachtami, drobný nábytek přestěhujeme na stranu. Po vyčištění uvedeme kancelář do původního stavu, kromě vyčištěných indukčních jednotek obyvatelé kanceláře nic nepoznají.

Máme dlouhodobou zkušenost s čištěním indukčních jednotek v kancelářských objektech a business centrech především v Brně, Praze a Ostravě.

Čištění VZT chladících věží

Nově také nabízíme čištění VZT chladících věží.